| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Hei.

Eu am parul mediu..cum as putea sa imi prind parul la scoala? daca se poate tutoriale sau poze :3 multumesc!

Răspuns Câştigător
| ItsAnne a răspuns:

Am selectat câteva tutoriale acceptabile pentru școală aici:
http://imgbox.com/g/uiwLn8hrcI.
În rest, îți poți "întoarce" bretonul pe o parte, să îl prinzi cu o clamă iar a doua zi să-i dai cu niște spumă/gel. va sta bine, dacă vrei să ai un look mai rebel un pic. sau poți să folosești unicul truc pentru un păr ondulat : faci vreo 5-6-7 codițe împletite și le ții până ziua următoare.
știu că sunt simple, însă zic să nu aibă profii motiv să comenteze dup-aia.
Have a nice day!