| koko123koko a întrebat:

Hei fetelor....am cateva intrebari:
1Ce pot face impotriva acneei, ce crema folositi?
2am avut asta vara ceva tip menstruatie dar ft putin o singura data apoi a fost din nou ieri seara tot putin ...si azi parca inca un pic ...care este problema?
FUNDITA!

3 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Eu nu folosesc nici o crema.Dar si sora mea a avut cosuri si a folosit Zineryt si i-ai disparut cat de cat.Eu una folosesc lamaie proaspata.Pentru tenul meu mai gras chiar da roade.
2.Si eu am patit asa.E din cauza faptului ca vine neregulat, stai linistita e perfect normal orice fata a trecut prin asta macar odata in viata. Sper ca te-am ajutat! big grin

| Nustiucenumesaimipun1234 a răspuns:

Zynerit pentru acnee. Este cel mai bun

| koko123koko explică:

Stiu ca este normal dar fluxul menstrual mi separe ft scazut si totusi inainte de ziua de ieri nu am mai avvut decat asta vara si ftft putin mi sparce cam ciudat sad