| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei. Fetelor, cu ce va imbracati de revelion? Eu fac revelionul la o colega acasa si nu am nicio idee despre cum as putea sa ma imbrac. FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna!
Si eu fac revelionul la o prietena acasa, impreuna cu colegii mei big grin
Mai mult ca sigur am sa ma imbrac fie intr-o rochita, fie in niste pantaloni mai deosebiti.happy
Insa sincer, atata timp cat te distrezi, nu conteaza cu ce te imbraci! :*

| SkRiLlExME a răspuns:

Incerca dupa stare daca e rea negru daca e buna alb depide cum iubesti revelionul si daca vrei si o geanta funda?