| DOGinthecartie a întrebat:

Hei fetelor ma ajutati va rog...imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine si nu stiu cum sa-i spun noi doi mai glumim, vorbim si nu stiu cum sa-i spun pentru. ca tot sta o prietena de-a mea si nu vreau sa-i spun ei ca-mi place de el ca ar incepe sa faca scandal...ma ajutati cum sa-i spun baiatului ca-l plac

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Invita-l la un suc! Da' sa firi singuri, fara prietena aia. Asa poti sa-i spui in tihna. Bbafta>>>>>>>