| Deedy_7869 a întrebat:

Hei, fetelor! Nu a-ti vrea sa castigati ceva bani vara asta? Va recomand eu ceva super, stiu ca suna plictisitor "reprezentant", dar eu voi numi client direct. Si stiti de ce? Fiindca nu trebuie sa umblii din usa in usa, si nici sa ai catalog non stop la tine, ci doar cand primesti un catalog cu produse cosmetice(1 data la 3 saptamani) arati familiei, prietenelor apropiate si veciniilor. Atat, castigi cel putin 30 de lei si cel mult 500 RON.Este vorba de Oriflame, cel mai bun catalog de produse cosmetice, si cele mai bune oferte! Ma gasiti pe deedy_love@yahoo.com

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame daca iti faci echiipa poti castiga foarte mult dar trebuie sa muncesti sa cauti oameni sa inscrii

| JustForU a răspuns:

Daca castigul este limitat la 500 de RON...nu merita!

| MilkaMiru a răspuns:

Deddy eu sunt la Oriflame si nu sunt multumita deloc, in plus...si m-am demis singura, acum sunt la avon si primesc un mil pe luna, sigur ca tu primessti one deci poate esti prima care te-a angajat!