| Emilia02 a întrebat:

Hei. i! Am si eu o problema.nu imi mai citeste pc`u cititorul de carduristraight face. Imi arata 'removable disk' si cand dau clik : Pls. insert a disk into driver K:. Ce are?! Funda!happy.

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Cititorul ti-l citeste, ca altfel nu i-ti mai arata "removable disk", dar nu citeste cardul pe care l-ai introdus in cititor, in cazul asta ai urmatoarele optiuni: scoate si baga cardul de mai multe ori poate il vede (nu face contact bine inauntru), posibil sa fie cardul defect (nu poti sa mai faci nimic) sau cardul este parolat ( bagi cardul in telefon si anulezi parola, daca o stii, daca nu iar nu se mai poate face nimic) sau inlocuiesti cardul in ultima instanta.

| Emilia02 explică:

Nu e de la card pentru ca am mai incercat si cu alte carduri si nu merge.