| BoboDafuq a întrebat:

Hei. Imi place de un baiat cu prietena. Nu suntem din acelasi oras insa ne vedem csnd vine el cu prietena lui. Eu ma inteleg bine si cu ea. Prietena lui e suparata pe el ca cica s ar fi sarutat cu o fata la o petrecere si daca se desparte de el nu se mai impaca pentru ca multe il plac. Aseara cand s au certat ei nu mi a mai raspuns. Azi el da o petrecere..ma chemase insa nu am cum sa ajung. Eu stiu de ce se certasera iar azi cand i am spus "sa mai intreb de ce" a zis nu si radea. Si cam atat am vb. Tot eu sa l mai bag in seama? sau sa l las azi daca tot are party si poate ma baga el in seama maine...:/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate imi dau seama, e un tip care nu merita.
De ce te adaugi pe lista lui? Nu merita atentia ta, se pare ca ii place sa zboare din floare in floare.
Lasa-l sa te bage el in seama si nu-i arata ca il placi. Daca te place, va lupta pentru tine.

| Ruxandra15 a răspuns:

Poate pana maine isi gaseste alta. Bagate in seama cu el dar nu cu intrebari cum e vremea sa fie legate de el, de petrecere.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Maine parca te vad punand intrebarii pe TPU de ce sunt asa porci si nesimtiti baietii, lasa-l in pace nu doreste nimic cu tine.