| Delia34453 a întrebat:

Hei! Imi place de unn baiat,am inteles,el nu ma place, nici nu imi doresc sa ma placa, tot ce vreau e sa fim prieteni.Eu ma inteleg foarte bine cu toti prietenii lui si uneori la scoala mai ma bag si eu in seama pe acolo,problema e ca el nu imi zice nimic,absout nimic, uneori I'll intreb ceva aiurea dar ca sa vorbim si noi ceva, dar imi raspunde la intrebare si atat uneori nici nu-mi raspunde.Nu vreau sa par penibila,cum ziceam,stiu ca nu ma place dar singurul lucru care il vreau e da fim prieteni,dar nu pot, uneori se comporta foarte dragut, a 2-a zi se comporta de parca ma uraste,odata a salutat pe TOATA lumea in afara de mine si cu o zi inainte de asata chiar ne-am inteles,nu pricep, stiu ca ar trebui sa ma dau la o parte pentru ca nu ma place, dar chiar dupa un moment in care ma enerveaza vne unul in care este foarte dragut si iar il plac.Ce sa fac? :/

1 răspuns:
| koryna88 a răspuns:

Pai ar trebui sa fii mai comunicativa cu el sa ii spui ce simti,, incercarea moarte n-are,, de ce sa treci asa pe langa el fii mai curajoasa si o sa vezi ca-ti va fi mai bine succes la el