| Sqk00 a întrebat:

Hei, imi puteti spune cum se fac pozele de genul? https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/......8229_n.jpg
adica cu emoji

multumesc,

1 răspuns:
| xMentalistul a răspuns:

Link is dead.Dar in general stiu la ce te referi; daca vrei sa pui un emoji peste fata ta iti recomand sa descarci snapchat.E o retea de socializare gen facebook pentru TELEFON precizez nu pentru PC si acolo iti faci o poza si poti sa o editezi si apoi sa o salvezi in telefon.Pentru PC recomand photoshop dar e destul de complex. Sper ca am fost de folos! Peace