| DanaMaria22 a întrebat:

Hei..imi puteti spune si mie cateva seriale koreene bune? Multumesc :3

1 răspuns:
| Gavrotte a răspuns:

Singurul serial koreean care-mi vine în minte e "You're beautiful".
Găseşti toate părţile pe youtube.
Este despre o fată din gemeni care vrea să devină măicuţă, fratele ei e un cântăreţ celebru dar a avut nişte probleme, această viitoare-măicuţă este rugată să-l înlocuiască şi se duce într-un apartament de lux alături de alţi 3 băieţi, Jeremy, Tae Kyung şi Shin Woo.