| TcdTcdTcd a întrebat:

Hei! Imi puteti sugera va rog niste filme? Gen : Drama, Thriller
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

The Carrie Diaries
The First Time
Prom
Easy A
Girl next door
A Cinderella Story: Once Upon a Song
Another Cinderella Story
LOL
17 Again
Pitch Perfect
Tengo Ganas De Ti
Tres metros sobre el cielo
Step Up Revolution
Step Up 2: The Streets
Step Up
Step Up 3D
Teen Spirit
Monte Carlo
Thriteen
Girl in Progress
18 Year Old Virgin
Spring Breakers
Dear John
13 Going On 30
Remember Me
It`s a girl boy thing
One day
Triple dog
The notebook
Dear John
La vie d` Adele

Astea sunt de drama. Nu prea m[ uit la thriller-uri ^^. Sper sa-ti placa.

2 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Inchisoare ingerilor
Lista lui Schindler
Începutul (2010)
Forrest Gump
Zbor deasupra unui cuib de cuci
Se7en
Tacerea mieilor
Léon
Invincibilii
Identitate (2003)
stoker
Portocala mecanica
Shutter Island
primul si ultimul sunt printre preferatele mele. sper ca te-am ajutat

| ChristinneK a răspuns:

Filmul meu preferat este Hachiko si ti-l recomand, evident vei varsa cateva lacrimi dar merita vazut. Filme care mie imi plac mai sunt : Columbiana, 3m deasupra cerului, beastly s.a, nu sunt chiar drama dar in principiu este vorba despre familie, iubire si chiar merita vazute. Filme gen thriller nu stiu, pentru ca nu ma prea incanta sa le vizionez.