| G30oRGy a întrebat:

Hei lume, Acord FUNDITZOAIE SH VOT:X... deci: tineti minte : http://www.TPU.ro/......-afara/... cititi asta si apoi:
Dupa un timp nu mi-am imi zici nici mie nici nimanui, si a aparut inca o fata care il inebunea la maxim, nu o suporta deloc. Apoi am mers in excursie si am primit provocare sa'l sarut, zis si facut, l'am sarutat sh de atunci tot timpul mi l-am petrecut cu el. Seara pana adormeam vorbeam ca el, ziua mereu stateam ca e cand eram pe afara cu restul gastii, imi dadea telefonul lui sa ascult muzica (minune!, el nu da niciodata telefonul la nimeni) si alte chestii. Cu el vorbesc despre toate secretele, etc. Inainte nici macar nu prea vorbea cu mine.,. da acum tot timpul "georgy, sh imi zice ceva" cand vorbeste cu mine uneori se rusineaza sh si eu la fel... Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Poi daca e cum zici tu inseamna ca te place foarte mult si ce pot sa zic fa si tu la fel in continuare

| G30oRGy explică:

Am scris asta fffff grabita... daaa! crezi ca am fost atenta la greselile de ortografie? raised eyebrows... scuze daca nu iti convine cum este formulata fraza nu raspunde!

| Dyaa2702 a răspuns:

Cred ca si el iti va impartasi la un moment dat sentimentele lui fata de tine deci bafta ce pot sa spunwinking