| Panda13 a întrebat:

Hei lume vreau statusuri doar despre invidiosi..si despre tradatori..adica prieteni cu care ai barfit pe cineva si te-a tradat spunandu-i! [Funda] P.S: nu vreau mai mult de 12

Răspuns Câştigător
| meawyyy a răspuns:

Buna
tradatori:. Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!

2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.

3. In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

4. omplimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.

5. Un cerc de prieteni nu il faci cu compasul.

6. Fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura!

7. As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele.

invidiosi:1
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
2Cand ma barfesti, imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare

sper sa iti fi fost de folos
astept funda
pa-pa :*

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

1.Niciodata Plina De Mine…Intotdeauna Satula De Voi!

2.Stiti ce urasc eu cel mai mult in viata asta, prostia si stiti dc… pentru ca se raspandeste.

3. In viata trebuie sa fii sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni… ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe…vor doar sa ma schimbe, pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata

De`atatea barfe m`am intoxicat, Dar sa stii un om nebarfit, e un om ratat!

Decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand, Mai bine ma daram Si o sa cad razand!

Hai zi`mi daca m-am schimbat, Hai sa vedem cine pe cine a Tradat De fapt

Nu sunt perfcta! Stiu,.Am o gramada de defecte Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!