| ѕα∂ gιяℓ a întrebat:

Heisad.m.am despartit de pr meu.acum 2 zile, dar am vorbit ieri si mi. a spus ca isi intreaba toata lista daca il iubeste si cand m. a intrebat si pe mine i.am spus ca nu.si.a spus ca chiar nu il iubesc si i.am spus ironic ca il iubesc cel mai mult si a spus ca si el. dar nu am mai vorbit si a plecat pentru 2 luni in Italia.credeti ca ma iubeste? eu il iubesc, nu am rabdare sa se intoarca dabia a trecut o zi si ma simt. oribil.sad

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Depinde ce relatiea aveati voi. dar daca te-ai despartit.nu stiu.incearca sa vorbesti mai mult cu elhappy. sa ii explici ca il iubesti happy

| SweetyNuta a răspuns:

Eu cred ca te iubeste. El s-a despartit de tine din iubire ca sa-ti fie mai usor in acest timp.Fii mai relaxata si incearca sa iesi cu prietenile in oras "DISTREAZATE" Si ai sa vezi ca cele 2 luni vor trece repede...Succes

fundita. :*

| scumpika201093 a răspuns:

Sa despartit de tine pentru a-ti fii mai usor in aceasta perioada cat este el plecat, mai mult ca sigur te iubeste si s-a gandit la tine ...cand se va intoarce cred ca veti fii iar impreuna,,, hraneste-te cu amintirile placute alaturi de el si va trece mai usor timpul fara el

| kr.mdy a răspuns:

Cand se va intoarce si te va cauta el primul, categoric te iubeste.