| madalinapopescu a întrebat:

Hei ma poate ajuta cineva? am auzit o melodie si mi-a placut foarte mult dar nu stiu cum se numeste si nici cine il canta insa suna cam asa:hei copii voi stati cuminti e vreamea ca adulti sa isi iasa din minti sa cumpere masini haine si bijuterii...si refrenul era asa:cand viata e ca un castel de nisip stiu bine promit sa profit doar un pic.ma puteti ajuta spunandu-mi cine il canta si cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Madalina,cred ca este vorba despre BUG Mafia feat Adriana Vlad, iar piesa se numeste Viata noastra.Ma bucur daca te-am putut ajuta.

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

B.U.G. Mafia - Viata Noastra
http://www.youtube.com/watch?v=I-yc10V8hB4

| pwp a răspuns:

se numeste Bug Mafia - Viata noastra

| BlueBird a răspuns:

B.U.G. Mafia feat Adriana - Viata noastra

| ombladon a răspuns:

Alta proasta... scrie la dracu versurile alea pe google si iti apare imediat numele melodiei!

| Icecream15 a răspuns:

B.U.G. Mafia feat Adriana - Viata noastra love struck

| Icecream15 a răspuns:

B.U.G. Mafia feat Adriana - Viata noastra

| bombo_2182 a răspuns:

Bug Mafia cu Adriana - Viata noastra

| summer_5121 a răspuns:

B.U.G mafia - viata noastra [ feat. adriana ]. sper ca te-am ajutat. funda? big grin