| Larissu a întrebat:

Hei ma puteti ajuta si pe mine la o tema? trebuie sa o prezint maine si nu am timp sa o fac crying..am o problema de familie Enuntul e asa : redactati o compunere de 10-15 randuri in care sa va exprimati opinia despre semnificatia versurilor date : [ versurilor date adica sa alegem niste versuri dintr-o poezie ] ma puteti ajuta?
Cine nu vrea sa-si tina comentariile, nu vreau sa vad " Fa-ti singura temele si etc sau raspunsuri incorecte "

1 răspuns:
| anamaria123456789 a răspuns:

Orice poezie?