| andreea_2420 a întrebat:

Hei, ma puteti ajutaaa nu stiu cum sa atrag atentia unui baiat?

2 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai in primul rand fi tu insati. Cand stii ca te vezi cu el imbracate mai frumos si mai...scurt. Fi amuzanta,si nu sta sa te holbezi la el. Incearca sa pari ca nu prea te intereseaza persoana lui, nu ii da atentie, asa el va incerca sa ti-o capteze daca intr-adevar ii place de tine. Si ca orice fata vei simtii cand el este atras de tine. Apoi treci si tu la treaba cu flirtulhappy

Succes si ai incredere in tinehappy

| cipp94 a răspuns:

Du-te si trage-l de maneca. laughing