| Hibriiiid a întrebat:

Hei:) Mai nou am descoperit un site cu haine http://www.jennyfer.com/fr/ si as vrea sa imi cumpar cate ceva de acolo insa as avea cateva intrebari:
1.Cum se face comanda?
2.In cat timp se primeste comanda? (Vreau haine de scoala).
3.Este o firma buna?
4.Ati comandat vreodata de acolo? Si daca da, ati avut probleme cu ei?
Multumesc pentru tot:)

Răspuns Câştigător
| BAliinuShaa a răspuns:

Eu locuiesc in Franta acum big grin
Si iti recomand acest magazin e super bestiall love struck
Eu am o suma de haine de aici si ieftine si la moda smug
Deci incerc sa iti explic in timp ce ma uit si eu acum pe site happy
Pentru ca in magazin este mult mai usor happy
Mai intai iti faci cont acolo unde scrie me conecter happy
Sus de tot.acolo cred big grin
Eu inca nu am happy
Apoi intrii la produsele care le vrei alegi marimea culoare tot si dai ajouter a mon shopping bag happy
Si iti apare o casuta si dai finaliser ma comande sau ceva de genu laughing
Cred ca am scris bine.
Am luat exemplu un hanorac.Si uite ce mi-a dat big grin
Sous-total 9, 99 €
Dont TVA & autres taxes 1, 64 €
Sper ca te-am ajutat daca mai ai nevoie de ceva imi dai un mesaj.
Iar de platit cred ca platesti cu cartea.Cam asa se plateste peste tot pe net big grin

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu cred ca e valabil pentru cei din Romania:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.firma jennyfer este din franta este o firma cu haine exclusiv pentru femei de foarte buna calitate, comanda de pe net nu am facut, deci nu stiu cum se procedeaza eu ma duc direct in magazin deoarece locuiesc in franta.bafta cu shoppingul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici e nu cred ca se poate pune comanda eu sunt din gorj si nu pot daca a mai pus cineva sa ne ajute si pe noi! multumesc