| Irinelos a întrebat:

Hei
O prietena cu care ma înțeleg foarte bine nu m-a invitat la ziua ei. Ce înseamnă asta? E supărata? Vrea sa încheiem prietenia?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Poate ai suparat-o fara sa vrei...
Nu conteaza ca nu te-a invitat! Tu ii poti da un mesaj de felicitare pe telefon.
Nu cred ca vrea sa incheiati prietenia, ma gandesc ca ceva trecator!

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Daca nu te-a invitat, inseamna ca nu te vrea, ca prezenta ta acolo o face sa se simta neplacut, esti indezirabila pentru ea.
Deci, nu iti e prietena, din moment ce o deranjeaza persoana ta. Fi pe faza cu ea, se pare ca te-a indus in eroare destul de bine si cine stie ce altceva mai face. Ai grija ce ii spui. Incearca sa iti gasesti si alte fete cu care te intelegi.

| SkyPilot a răspuns:

Ea nu te considera o prietena atat de buna cum o consideri tu pe ea. In ochii ei esti in urma tuturor celor din cercul vostru pe care I-a invitat.
Nu iti spun sa inchei prietenia cu ea, lasa lucrurile sa evolueze de la sine, dar ar cam fi vremea sa te atasezi de altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de rau...