| MioaraManolache1999 a întrebat:

Hei,peste putin timp incepem scoala si o sa vina prima zi de liceu :3 Am o intrebare.Cum sa ma imbrac? Mentionez ca nu ne-au dat uniforma pana acum, deci nu pot sa o iau big grin

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Prima zi de liceu happy
Deci, daca este un liceu care iti permite sa te imbraci cum vrei, atunci lasa-ti imaginatia sa se joace in limita decentei.
Daca nu, poti lua o camasa alba sau una de blugi, o pereche de jeans normal sau negru. Ori un tricou cu un mesaj fain si funny si o cardigan + o pereche de teneși

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de vreme. Iti poti lua o rochie sau o bluza cu rochie (sa nu fie prea scurte) sau un tricou/camasa cu blugi iar in picioare balerini sau tenesi, depinde cum arata fiecare piesa vestimentara.

| Resurrection a răspuns:

Ceva care atraga atentia, sa faci o impresie buna.dar sa iti placa si tie mult.

| MioaraManolache1999 explică:

Nu bagati in seama poza de la profil. Eram mica rolling on the floor))