| Adrian_Grygo_1997 a întrebat:

Hei salut TPU... imi spuneti si mie niste pareri despre boxele.
Vreau sa imi achizitionez niste boxe de 500 W, pana in 500 lei Ceva sugestii?

Set boxe active 10 SPB-10 PA... Dau funda.

Sau ceva recomandari de boxe active asa la 500 W...

http://magazin-instrumente-muzicale-zalau. ministore-shop.ro/boxe/boxe-active/set-boxe-active-10-sp b-10-pa

Răspuns Câştigător
| laserworld a răspuns:

Raspunsul sincer! nu sunt boxe active cu 500w/rms care costa 500 ron.
boxe active expl.de 10" cu 400w peak/ 100w rms.
o boxa activa de 15 inch mai ieftin costa in jur de 850-1100 ron! putere in jur de 800w peak(peak este important ptr.nimic)...si rms! foarte important=200w! atat.
boxe active cu putere rms in jur de 300-350w..costa in jur de 2500-4000 ron/bucata.expl.rcf,electrovoice etc.nu gandeste cu 500 ron la o boxa activa de 500w:laughing

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Recomand sistemu Logitech zx 500 parca sau 5000 -are cineva si rupe.Nu o sa gasesti nou asa ca la pretu de 500 gasesti multe oferte.