| Deya13 a întrebat:

Hei! Salutare! As dori sa stiu cu cat se intra la liceul ANTIPA - Brasov? Si la ce se dau tezele unice? numai la mate si romana? sau si la geografie /istorie? Am auzit ca s-ar putea si la engleza. e adevarat?

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Anul asta nu stiu f. sigur dar din cate am auzit nu s-a schimbat nimic. deci tezele nationale se dau la rom si mate iar teza semestriala vei da si la geografie sau istorie care vrei uh doar ca de asta obisnuita adica ca profa ca care faci. iar in sem 1 din cate imi aduc amintte vei da teza obisnuita si la mate si rom. in sem 2 vei da teza nationala la engleza nu dai...