| AliceGrg a întrebat:

Hei! Sunt boboaca intr-un liceu foarte strict si îmi doresc foarte mult sa ma mut din liceu. Media mea nu este foarte mare si ma gândeam sa ma transfer la liceul Economic Hermes. Parerile sunt împărțite si din acest motiv imi doresc sa aflu mai multe, daca sunteți cunoscători v as ruga frumos sa imi spuneti parerea voastră. Multumesc

1 răspuns:
| Annamaria21 a răspuns:

Daca spui de liceul hermes din Bucuresti, stai linistita, si liceul ala este puscărie, ti as recomanda xenopol sau nichita stanescu