| AcuddlyToy a întrebat:

Hei! Sunt la o prietena si dorm la ea vreau idei. ce putem sa facem. daca ai de gand sa raspunzi cu : dormiti. etc. mai bine nu raspunde dau funda la cele mai intresante

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daţi-vă cu ruj una pe alta legate la ochi. Scrieţi pe bileţele nume de animale, apoi puneţi-le într-un bol. Trage-ţi pe rând câte un bileţel şi imitaţi animalul ca cealaltă să ghicească. Jucaţi fazan, sau mima. Faceţi-vă măşti de faţă. Pregătiţi clătite sau mici gustări. Alt mod super distractiv este Karaoke : căutaţi pe internet melodii tip karaoke şi cântaţi. Faceţivă poze funny, apoi postaţile pe siteuri. Jucaţi adevăr sau provocare.

6 răspunsuri:
| georgiana999 a răspuns:

-Imitati cei mai jalnici actori din filme /seriale
-faceti una celeilalte codite impletite ca a2a zi sa aveti parul cu volum.
-Faceti Topul baietilor din filme/ scoala...
-Vizionati un film cu actorul vostru preferat, de preferat sa fie comun.
-Barfiti colegele de clasa sau vecinii( cui nu ii place barfa? )

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Uitati-va la un film/serial sau batetiva cu perne, barfiti pe facebook laughing

Distractie placuta!

| XmimiX a răspuns:

Uitati-va la un film machiati-va una pe alta ascultati muzica

| SimiiiSimona a răspuns:

Bătaie cu perne, la cum este vremea puteți ieși la o bulgăreală, puneți-vă un film pe net, vorbiți, fardați-vă etc...Sunt o groază de chestii de făcut...Să vă distrați! :* Funda?

| SweetMaryXD a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cand eu mergeam la prietena mea, ne uitam la un film horror, mancam popcorn... Daca vreti, va puteti bate cu perne, sa ascultati muzica sau sa va uitati la ceva funny.

| Hg_Ana_1997 a răspuns:

Puteti sa va uitati la un film, sa va machiati una pe alta cu ochii inchisi, Karaoke, Sa o legi la ochi si sa ii dai cu lingurita tot felul de mancare si ea sa ghiceasa laughing)) sa faceti poze, sa comentati artisti laughing)