| fatasexisanienormi a întrebat:

Hei! sunt super duper ingrozita. ieri seara am fot cu prietenii mei in cimitir ca am fost la tara si cimitirul este exact peste drum de casa mea. am ascultat muzica bla bla si asa mai departe. cand deodata ni s-o parut ca vedem o STAFIE era toata in alb si avea parul lung negru era asa intr-o lumina si ranjea la noi. dupa aceea am fugit speriati inaintea mea era verisoaramia dupa eu si in spatele nostru erau inca prietenii nostri. am inceput sa vad sange dupa verisoara mea pete de sange. dupa ne-am bagat toti la mine in casa si din camera mea din care se vedea la perfectie cimitirul am vazut mai multe umbre. in noaptea aceea ni s-o parut ca auzim clopotele bisericii si bunica o zis ca le-o auzit. in noaptea aceea am dormit toti in acelasi pat ca este un coltar mare in camera mea de la tara eram vreo 10 cam asa. voi ce ziceti ca ar trebui sa fac credeti in asa ceva?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred, ca ori ati visat, ori ati vazut ceva care semana a stafie, si faptul ca va aflati intr-un cimitir, adica locul unde v-ati fi asteptat sa vedeti o stafie, v-a facut sa credeti automat ca acel ceva era o fantoma. Poate asta va va fi o lectie ca n-aveti ce cauta pe acolo. Cuma zis si @ScapaMaDeEa acolo e cimitir unde sunt dusi oamenii morti pentru a-si face somnul de veci, nu parc de distracti. In acel loc ar trebui pastrata o liniste deplina, nu sa bagati voi 10 feluri de melodii care de care mai zgomotoase.

| positivity a răspuns:

Bine am mai auzit povestirile unora care au văzut fantome, dar a ta depășește limita realităţii. Îţi recomand să nu te mai uiţi la filme horror târziu, şi să nu mai mergi în cimitir noaptea.
O zi bună.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Asa ceva nu exista, doar vi s-a parut, imaginatia va joaca feste! Nu va mai plimbati prin cimitir, acolo se ingroapa mortii, nu e parc de distractii! kiss

| cinemaANDyoutuberBOY a răspuns:

Ele chiar exista, dar nu te speria nu iti fac nimic.un om de stinta a facut o lentila cu care s-a dus in cimitir si daca se uita in ea vedea toate stafiile deasupra mormintelor.eu zic sa nu te speri ca nu ai deceimagineazati ca sunt niste oaeni fara trum. daca vrei sa afli despre fantome, in fiecare seara de la 19:30 pe AXN sci fi... e un serial

| cristynacris a răspuns:

Uite incearca sa te linistesti si nu te mai gandi eu te cred eu cred in chestile astea mai bine incearca sa vorbesti cu cineva

| Nuconteazanumelemeu1 a răspuns:

Nu cred nimic din ce spui... probabil ai visat.Nu mai pune astfel de intrebari stupide... nimeni nu crede in asa ceva:fantomele, mostrii, stafiile, etc. NU EXISTA! O zi frumoasa.kiss