| AlexiAle94 a întrebat:

Hei tinerilor,
Cum va faceti voi bani in vacanta? munciti vreau sa spun nu de la parinti sau bunici.

5 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Daca iti plac copii poti sa fii bona daca nu poti sa te duci pe litoral sau sa imparti pliante

| MariusDk23 a răspuns:

Un job de sezon, de preferat pe litoral, poti lucra la un restaurant, in cluburi, poti sa faci reclama la diferite produse, poti sa lucrezi chiar si la barurile de pe plaja, de ce nu, daca nu poti lucra pe litoral ai nenumarate posibilitati, la fast-food, magazine: market-uri, magazine de haine. etc. big grin

| ionalexandru98 a răspuns:

Cam in fiecare vara lucrez la motelul unchiului meu. Insa pentru inca niste bani, cumpar biciclete sh mai ieftin de pe net, le rezolv mici problme si mai schimb piese defecte iar apoi le vand pentru profit.

Răspuns utilizator avertizat
| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Eu vind hainele care sunt mici pe mine.
Si am facut bani buni....vind si reviste care le-am citit deja, vechituri. Avem un tirg unde vin foarte multi oameni.