| ALeXsSaY a întrebat:

Hei. Tocmai m-am inscris ca reprezentant Avon, dar nu stiu cum as putea forma cercul de clienti. Idei de promovare? happy

2 răspunsuri:
| SecretSmile a răspuns:

Pai cati ani ai? Daca esti la scoala iti poti intreba colegii, prietenii etc... Poti intreba persoane pe facebookk de exemplu s.a.m.d

| Alinutza200 a răspuns:

Si mama este reprezentanta si ea ca sa isi faca clienti incearca sa vanda produsele cam cum vin ele cu reducere la inceput ca oameni sa vada cat sunt de bune la fel si cu parfumurile si asa isi face multi clienti, bafta!