| DJAL3X a întrebat:

A cumparat cineva de pe swiss24.ro ceasuri? Sunt de incredere? Multumesc anticipat, FUNDA! :*

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Dacă prin "sunt de încredere" te referi că produsul cumpărat va ajunge în cele din urmă la tine, da, sunt de încredere.
Dar niciodată ce arată ei în imagini nu se potriveşte cu realitatea.

| Hace a răspuns:

Am cumparat eu, nu sunt tocmai fomidabili, produsele se vad de la o posta ca sunt niste fake-uri. Pozele dupa site sunt cele originale. Acasa insa vei primi cu totul altceva. Numai bine happy.

Răspuns utilizator avertizat