| MariaaCristinaa a întrebat:

a inceput sa imi placa de un baiat iar toata lumea spune ca si el ma place pe mine. dar mi se pare ca asa cum e el cu mine, e cu toata lumea. e genul care se da mai la toate fetele si ca orice baiat se "uita " dupa ele.il cunosc de putin timp si as vrea sa stiu sigur daca ma place cu adevarat, adica sa stiu ca pe celelalte doar le "foloseste" iar pe mine chiar ma place.ieri m-a pupat pe obraz dar azi se purta ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic.totusi il surprind de multe ori uitandu-se la mine si zambindu-mi. nu stiu ce sa zic.probabil ca asa e el. dar eu chiar am inceput sa il plac si m-as simti prost daca nu ar fi sentimentul reciproc.am incercat sa il evit dar el mereu se baga in seama cu mine. ce sa fac? funda si mii de multumiri

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Hmm,de ce nu lasi deoparte retinerile si te duci sa vorbesti cu el? Nu sta si judeca un om dupa aparente.Lupta pentru. ce iti place, nu astepta ca alta sa se bucure de el, in timp ce tu stai deoparte.Nu ai cum sa-ti dai seama daca te place doar pentru faptul ca iti zambeste sau ca te-a pupat odata pe obraz.De asemenea nu poti sa-ti dai seama ca umbla dupa toate fetele doar ca le arunca priviri sau mai stiu eu ce.Du-te,vorbeste cu el, iar daca si el te place, puteti incerca sa fiti impreuna si vedeti ce iese.Ai grija insa, ca unii baieti sunt cam profitori si vor doar sa-si gaseasca cat mai multe fete pe care sa le duca in pat. Daca observi ceva in neregula la el, rupe orice legatura.
Succes si sper ca ti-am fost de ajutor.