| Titii a întrebat:

aaa salut in primul rand:*
as vrea sa ma ajutati cu doua chestiute mici.
1.) am o pagina de facebook [ - pentru fete- cea cu poza albastra] si vreau sa pun si eu pe poza de profil id'ul paginii dar sunt unele poze care au acolo un semn cu yahoo messenger apoi idul si semnul facebook si apoi numele paginii. de unde pun si eu aceste semne?puppy dog eyes va rog helppp
iar 2. ) daca va rog din tot sufletelul. uitati-va la pagina si dati-mi niste sfaturi. si un mic like nu costa nimic. si reprosurile sunt bune.
cine raspunde la ambele intrebari funda!:*+ tot ce vreti voi.

1 răspuns:
| MaimutaNebuna a răspuns:

Poi uite un pont:

Descarca o poza la care ai vazut tu acele semne, pune-o in paint si inconjoara-l cu acel dreptunci puncat, primul din randul din dreapta, da-i un click dreapta, da-i copy si apoi intra din nou in paint si fa-ti poza dorita. Si te rog sa imi dai link-ul de la pagina ta de pe facebook. Multumesc!