| LorenaBmw a întrebat:

Hei TPU, ajutati-ma urgent cu o problema! Mi-am instalat Imvu aseara si cand sa dau sa intru in joc imi da o eroare si zice "It appears that Imvu has crashed. Would you like to restart Imvu?"Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Downloadeaza versiunea asta de IMVU http://static.imvu.com/imvufiles/installers/InstallIMVU_418.0_full.exe ,nu vei avea probleme.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Si eu am problema asta nu stiu ce sa fac daca ai rezolvat problema imi spui si mie cum fac te rog? sad

| EpticDx a răspuns:

Pana la urma ai rezolvat problema, sau te-ai lasat de imvu? laughing. Daca inca mai joci imi spui si mie cum ai rezolvat problema? :3