| GeaniBirloi a întrebat:

Hei Tpu.Am ascultat melodia 'Hurricane' a formatiei '30 Seconds to Mars' si am vizionat si videoclipul si mi-a atras atentia.Videoclipul contine mult simboluri si elemente ciudate sau asa le cred eu, oricum nu am reusit sa-l inteleg complet si vreau sa stiu daca cineva poate sa-mi explice ce se intampla in videoclip. Uitati videoclipul http://www.youtube.com/watch?v=3RLwuDQSkDI.Atentie,video clipul contine imagini destul de socante si cu tenta sexuala deci nu este pentru oricine.

1 răspuns:
| LastKisss a răspuns:

Zic sa-ti orientezi tentatia de a descoperi ceva, de a cerceta spre ceva mai putin riscant si care poate sa-ti modifice psihicul. Cerceteaza ceva mai placut, nu stiu na ce zici de alchimie? e mult mai interesanta si utila, poti face multe cu ea, ce zici de wicca? nu stiu ce zici de mentalism. Ceva care sa iti foloseasca si sa te dezvolte pozitiv. Acum sa nu ma injuri sau sa rostesti cine stie ce incantatii diabolice ca ti-am zis asta, dar serios lasa naibii prostiile astea.