| Naomi16 a întrebat:

Hei TPU am avut de la inceputul saptamanii niste vise mai ciudate.va rog funda. l-am visat pe strabunicul meu pe care eu nu l-am cunoscut niciodata. dar era in camera la mine si mi-a spus ca o cauta pe fata lui(bunica sta la mine acasa, nu e moarta) si eu m-am speriat si am fugit din camera iar pe urma m-am intorss si mi-a spus ca il cheama Ion.Cand m-am trezit am intrebat-o pe bunica dupa 2 zile cum il cheama pe tatal ei, eu nestiind pana acum ca acesta este numele lui si mi-a spus ca da, asa il chema.Aseara l-am visat pe vecinul meu mort, si vorbeam cu el, desi eu stiam ca este mort, si m-a intrebat ce mai fac, cum mai sunt parintii si am spus ca sunt bine amandoi si ca eu fac bine.Tot aseara am mai visat ca bunicul meu de pe tata a murit, si m-a sunat si mi-a spus mai multe lucruri, nu le mai tin minte(de asemenea, traieste) si am mai visat in baie o cioara sau un corb si am aruncat cu o piatra in ea, a dat putini din aripi si a inceput sa croncane si a dat putini din aripi. CE SEMNIFICA TOATE ACESTE LUCRURI?

1 răspuns:
| marck a răspuns:

Trebuie sa te duci la un preot sa-ti citeasca o molifta ca altfel nu scapi de vise...nu trebuie sa crezi in ele sau sa deslusesti semnificatia lor.