| vivigreen a întrebat:

Am cunoscut ce curand un baiat. A venit la noi la scoala sa se inscrie la liceu si sa vada ce probe se dau. Am stat o zi intreaga cu el si i-am prezentat locuriile. A fost dragut si cu bun simt si chiar se tine dupa mine si zice: nu ma descurc fara tine. La un moment dat ne-am tinut de mana la prova de arta dramatica ca sa interpretam doi indragostiti in parc... nu cred obligatoriu ca ma place, probabil a fost doar dragut, dar chiar as vrea sa ne imprietenim. Ce subiecte de discutie am putea avea? oare am sanse?

Răspuns Câştigător
| kiduţa18 a răspuns:

Încearcă să-l cunoşti mai bine. După cum s-a comportat cu tine îi place sigur de tine. Încearcă să te apropii de el şi să aflii cât mai multe despre el. Fi deschisă şi vorbeşte mult cu el. Restul va veni de la sine.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca totusi te place, intalniti-va mai des, iesiti in parc, subiectele de discutie vin pe moment, sanse sa te imprietenesti cu el ar fi destule

| Azµre a răspuns:

Orice! Discutați orice!

| Rape a răspuns:

Eu cred ca te place, vorbiti despre prietenii vostri comuni, despre ce va place sa faceti, hobby-uri (sper ca am scris bine) si alte subiecte iti vin pe moment

sper ca te-am ajutat