| ßßѕℓ a întrebat:

Am facut un cover si vreau sa stiu parerea voastra! http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Mihaelaaa13 a răspuns:

Sincer ar trebui sa mai pui poze...muzica imi place ..in rest e ok!happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama fato ce bine canti.Du-te la xFactor sau la Romanii au talent. Vorbesc foarte serios canti excelent! Sper sa ajungi cineva mare si sa ne faci tara mandra. Poate ajungi ca Madinga smug

| FaraNume1249 a răspuns:

Vocea e buna dar mai trebuie lucrat la engleza.happy Pronunti cuvintele mult prea moale.big grin Goodluck.