| LucaAdina a întrebat:

Am găsit un site cu haine la preturi super convenabile, însă nu sunt destul de sigura, pentru ca nu e un site cunoscut. Acesta este : https://ehainele.ro/ro.Dacă ați comandat de pe site, as vrea sa citesc parerile voastre despre produse. Am un majorat in curand si caut ceva haine la pret cat mai ok; daca cunoașteți si alte site-uri cu haine dragute la preturi bune, puteti sa mi le spuneti. Vă mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Mirumirela21 a răspuns:

După părerea mea pare ciudățel, dar dacă au nr de telefon, email, e ok.