| alyyyiiy a întrebat:

Hei TPU am mai cerut dar... nu ma incanta sad promit FunDaa! vreau si eu statusuri super dar ceva mai nou va rooooog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •".love struck

Sa curga °Jack si °Redd Bull pana dimineataa`.Respeect pentru cei` cu poftaa de viataa`!love struck

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie
.nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa? .•
Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
mi-as dOri Sa fiu diN nou o feTiTzZa miCa deOaReCe juLituRiLe diN geNunChi sE viNdeCa maI repeDe deCat iNimiLe fRanTe!
Ċέl mάϊ †ѓϊŝ† lΰĸѓΰ έ ŝά'l vέzī pέ ċзl ķāѓз'l īΰвέŝħ†ī īΰвϊήd pέ дl†ĸϊήέvд
~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rOst sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit .acum nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii cOnteaza.Du`te la ea.pa! =]
"`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`"

нαι ѕα ƒυgιм , ѕα єνα∂αм. . .нαι ѕα ηє αѕcυη∂єм ∂є α∂єναя. . .нαι ѕα мιηтιм cα є ρєяƒєcт. . .нαι ѕα ƒιм ѕυƒℓєт , ηυ υη σвιєcт [:χ]
•TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt cOpil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis ;x
Sh s`au spus multe v0rbe rele despre noi . _|_ la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!
Mi-a spus odată tati o vorbă deşteptă : Prinţes-o , nu alerga după caleaşca ce nu te-aşteptă !
Când mi-era greu , tati îmi zicea : Prinţes-o , nu plânge , lumea nu se opreşte în loc pentru durerea ta!
Am o vorba de la tata intr-o zi se -ntoarce roata!
• Asta sunt si n`ai ce face ,alta mamy numai faceee •

P` cine! ;* ai langa tine acum >;d < ,` tuu s` bagi d` seama ca daca` dispare maine,! ai s` vezi c` mult inseamna ;x!

Inca te may iubesc :X Dar prefer sa askund sentimentul pierdut printre Regrete. Nu te-am pretuit cand trebuia si acum Plang in Urma.Ta

Eu sunt fumul din tigara ta aprinsa.Sau st umbra ta care se vede sh cu lumina stinsa

Inima mea vrea la tine.:XVrea ca so pastrezi binee. Sa nu vinaa altcineva sa'si facaaa locc langa iaaaaa

Ce triste imi par aceste zile.si totu`i trist in juru` meu.la orice pas te vad pe tinesi-atunci cand dorm te vad in ochyy mereu!

Cu Perna in Bratze ;x Te astept Suspinand < Si stiu ca-mi lipSestii
Nu mai este cum Era NU` mai simT IubiRea Ta :o !

Doamnee ai grija de EL Deschide.i ochiii Si dai tot ce vrea EL[-o< Dai o fetita care sa il iubeasca asa cum e EL

Imi PaRe raw, Dar Stiu Ca acum e prea taRziu. E frIg in sufleTu` meu :-ss. Si voi Ramane Q regReTele merew

Ca orice poveste are si un sfarsit.Intr-un tarziu.Sa lupt de una` singura.Sincer?Nu prea mai stiu!

Esti` atat de deaprte`!Un final` fericit.din `povesti neterminate`!

My first love broke my heart for the first time`!

Stii,vroiam sa fiu cu tine,stii,vroiam sa avem ceva,dar tu ai dat in spate,ai crezut in altcineva!

Stai pe canapea, Sau e doar umbra ta, Nu mai stiu ce vad,ce simt,ce vreau. E numai vina mea, Pierd iubirea ta, Si ma sting incet,ca focul tau din piept.

Nimanui nu-i pasa Nimeni n-a gresit Nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica De fiecare data sper ca visezi Mi-e dor tine Te ating Dar tu nu simti Strig la tine dar u nu ma auzi.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Arunca o privire la statusurile de aici http://www.facebook.com/RonnixOnline.

| mununik a răspuns:

Everything you have, everything you own, everything you are, everything will be gone one day.