| StrongCoffee a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie urgent de niste programe pentru un videoclip. Exemplu: Sa scriu un nume, sau altceva pe un gif. Oricum, vreau programe care ma pot ajuta sa fac un trailer dragut pe Wattpad. Dau funda!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Stai ca nu inteleg, tu ce vrei, sa faci un video sau un giff?
Daca vrei ceva de editat video, poti folosii windows movie maker, e pentru incepatori, Camtasia, tot pentru un fel de incepatori, si daca vrei programe bune si pentru cineva cu experienta, Sony Vegas si Premiere Pro.
Daca vrei sa faci gif-uri, nu sunt sigur daca poti face in photoshop, dar cauta programe de facut gif, si gasesti, am gasit eu acum ceva ani cand am cautat.