| Șușșș a întrebat:

Hei TPU.Am o mare problema cu o pata de oja.straight face
Sa va spun: Mi-am patat blugii noi cu oja, si acum nu mai iesestraight face.
Stie cineva cu ce iese? In afara de acetona sau dizolvant, pentru ca nu merge. Dau funda pentru cel mai bun raspuns happy!

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Si eu i-am patat o data dar depinde si ce culoare sunt blugii,ca daca sunt albi sunt slabe sanse doar daca pui un pic de clor si vanish,ca cu acetona mai tare se impanzeste. daca e o culoare mai inchisa mai pui o data acetona dar dinaia mai buna, si pe urma iei o perie si pui vanish, si iy speli la mana si cu peria acolo unde sunt patati.trebuie sa se duca pn la urma

| katy a răspuns:

Pai daca nu a iesit cu acetona.nu prea cred ca mai ai ce ii face:-|

| TheBrownEye a răspuns:

Daca nu se duce nici cum, ai putea sa iei oja din nou si sa transformi acea pata intr-o inimioara sau ceva dragut.Succes!