| JQ22 a întrebat:

Am o mica intrebare. Deci imi place de o fata care e ff timida si putin cam antisociala..anul asta a inceput sa vorbeasca mai mult cu mine, cand ramanem singuri incearca sa deschida subiecte de discutie, dar cand o bag in seama pe wapp sau d.astea vorbim ce vorbim apoi gaseste o scuza ceva sa nu mai vorbim (prin scuza ma refer la a imi zice ca m.am plictisit de ea si sa nu mai vb cu ea ca e plictisitoare, desi i.am infirmat chestia asta). Ce credeti? Ma place macar sau de ce se comporta asa? happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fata asta are complexe serioase, o sa fie extrem de greu sa comunici sau sa ai o relatie cu ea pentru ca te va dispera pur si simplu cu gelozie si gandurile astea de `nu sunt suficient de buna`. Parerea mea e ca nu merita efortul, dar acum faci cum crezi. E posibil sa te placa, dar atat de greu va fi sa scoti ceva de la ea incat nu stiu daca merita la varsta ta (presupun ca ai sub 20) sa-ti irosesti timpul.

| LexaEAG a răspuns:

Este o fata timida care te place cu siguranță, doar ca ii este frica să-ți spună ceea ce simte deoarece ea crede probabil ca nu este suficient de buna pentru tine, sau are complexe fata de înfățișarea sau comportamentul ei, deci fata te place, iar daca tu faci primul pas te pot asigura de acum ca totul va fi bine.

| Anonim02200 a răspuns:

Da, fata te place dar prin acele " scuze " ea te testeaza sa vada daca iti place sa vorbesti cu ea sau o faci doar din plictisealawinking Putin curaj, incearca sa o invite in oras, la patinoar daca vei continua sa vorbesti foarte mult cu ea cel mai probabil intrii in friendzone si nu cred ca iti doresti asta. Mult noroc!