| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Cand intru pe Club Marian, dau de tot felul de turci, englezi etc. straight face Cum naiba gasesc si romanii? laughing

Am auzit ca Join1 si Join2 sunt pentru romani, dar si acolo gasesc englezi si altii care vorbesc alte limbi. straight face Mai gasesc si romani, dar rare ori, si sunt foarte putini. Cum fac sa gasesc NUMAI romani? Am dat pe Google "Club Marian Romania" dar imi dadea aceiasi chestie sad

FUNDA + VOT

1 răspuns:
| WolfgabiTfmGamer a răspuns:

1. Poti invata engleza si sa vorbesti cu alti
2. Ai putea sa strigi pe chat "Cine e roman?"
3. Priveste cu atentie numele playerilor, daca au ceva gen Ionel, Gabi, Gabitza, si alte nume derivate care seamana cu nume romanesti, intreaba-i