| cutegirl_4770 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare big grin Vreau sa slabesc dar nu stiu daca voi reusi. Tin sa zic ca am un abdomen slab, dar am picioarele(in special coapsele) mai maricele. In mare parte am muschi... Alerg zilnic cel putin jumatate de ora, merg cu rolele zilnic si. hmm. nici nu prea mananc ( Dimineata-un castron de cereale cu lapte, la pranz - rosii cu branza sau alte salate, si poate seara un iaurt si fructe). Eu mi-am creat acesti muschi la dansuri (8 ani de dansuri si un an de volei).

Intrebarea mea era urmatoarea: voi reusi sa slabesc, tinand cont ca eu am mai mult muschi (prea multi rolling eyes)decat grasime?laughing)

P. S.: Vrei sa stiti varsta mea? 15 ani laughing. Va rog, astept raspunsuri de la voi. :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încă mai ești în creștere!
Nu dezvălui înălțimea și greutatea, exact ce era important!

Pa, pa.

| cutegirl_4770 explică:

Hmm. Pt ca asta vreau sa schimb la mine, de-asta nu le-am dezvaluit. sad 1.60-inaltime si 59 de kg.