| EllaLuv a întrebat:

Am si eu o mica intrebare:*. Aveti ideei la un concurs de poze, cum sa fie rundele, adica la fiecare runda eu trebuie sa pun ceva diferit [ de ex: Vedeta preferata imbracata in rochie roz, cine este cea mai votata castiga ]. Dar vreau ceva mai diferit nu stiu.Eu nu am idei deloc poate ma ajutati...va rog urgent! Cele mai frumoase idei sau cea mai frumoasa idee primeste funda celelalte voturi.

Mrs. frumos! :*

P.S. scuzati categoria happy.

1 răspuns:
| G1emanuel a răspuns:

Faci o poza cu o rochie verde si in fundal frunzele unui copac