| Laura1074 a întrebat:

Hei,Tpu.Am si eu o mica problema.Sunt fata si cred ca incepe sa mi se schimbe vocea si ma enerveaza asta.Incerc sa cant si nu reusesc sa ating anumite note,ba chiar simt ca sunt afoana,cand eu de fapt cantam cu usurinta inainte si aveam o voce foarte frumoasa.Ce sa fac sa revin la normal? Sau macar cand o sa se termine mai repede cu procesul asta de schimbare a vocii? Cand se va termina, voi putea sa cant din nou la fel de bine? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FlyJack a răspuns:

Esti la pubertate oh go on Toti trecem prin asta...
Vei putea canta din nou cu usurinta, linisteste-te...
Nu este grav, o sa ai o voce mult mai frumoasa dupa happy

3 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

E perioada asta de crestere nu fi nelinistita iti vei recupera vocea

| Dianalucia05 a răspuns:

Poate esti racita si ai ragusit sau ai ajuns la perioada cand ti se schimba voceawinking

| loverangel a răspuns:

Nu te enerva, fii rabdatoare si peste un timp o sa poti cinta iar.