| IoanaIngrid a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema mia.m pierdut caietul de vacanta la limba romana si nu stiu ce sa fac am mers in vacanta la un hotel ma cazasem acolp si aveam si caietul cu mine de atunci nu lam mai fazut caiet clasa a 5 a editura Art Educational
Am mers la toate libarriile si nu am gasit nici un caiet
Si imi este rusine sa ii spun Doamnei diriginte ca la.m pierdut
Ce sa fac?
Multumesc anticipat^_^

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da un telefon la hotel, daca l-ai pierdut acolo poate a fost gasit de cei care fac curatenie in camere.

| AFR81 a răspuns:

Da-l dracu de caiet. Spune-i dirigintei ca l-ai pierdut si gata. Nu-i mare lucru.

| DeeaMarry a răspuns:

De fapt asta e de la Corint. Scuze, nu am observat.

| Mădălina_Ștefania_1979 a răspuns:

Cauta-l peste tot, il vei gasi. Sau poti sa o contactezi pe diriginta ta si s-o intrebi de unde a comandat caietul.