| mmmaarryyaa a întrebat:

Am spus ca imi place de un baiat de a 7(eu fiind a cincea)
Astazi am zis sa renunt la el pentru ca nu vreau sa sufar si o prietena de a mea mi-a spus ca lui i-a placut de mine cand eu eram intr-a 4, el a 6.
Si mi-a mai zis si ca se uita intr-un fel la mine dulce...
Dar eu am vazut pe facebook,ca el avea o poza cu o fata si se sarutau.(poza s-ar putea sa fie de mai demult)
P.S.El stie ca il plac.
Noi ne mai si salutam
Dar cum as putea sa-mi dau seama daca ma place?
Gesturi, sau chiar expresii...
Va rog ajutati-ma!
Funda!

1 răspuns:
| CristinaEly a răspuns:

Daca te riveste atent in ochi, face orice doar sa incepeti o conversatie, daca vorbeste mereu cu tine, daca te tachineaza, daca uneori te face geloasa, dar se arata interesat doar de tine... vei vedea