| RefikaGorecki a întrebat:

As dori sa plec la mătușa mea o săptămână în vacanță de vară dar mi-e frică deoarece eu sunt foarte mamaoasa, plâng des deoarece am trăit ușor o traumă deoarece mi-a murit câinele pe care mi-l doream de cand m-am nascut.Ok a trecut, mi-am luat altul dar nu stiu ce sa fac ca eu vreau sa ma duc la ea dar nu vreau sa imi fie frica si sa fac atacuri de panica.Mentionez ca am 14 ani.Nu stiu ce sa fac distanța nu ar fi una asa de mare... vreo 120 km.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Trebuie sa iti faci curaj, nu fi fricoasa, e vorba doar de o saptamana. Daca ti se intampla ceva esti pintre neamuri care te inteleg si au grija de tine. Daca acum nu poti pleca ce ai sa faci cand vei fi mai mare si trebuie sa pleci la facultate?