| Biutsssaa a întrebat:

Hei, TPU! As dori sa va intreb ceva! Am 11 ani, 1m si 42 cm si 32 KG. as vrea sa stiu daca e bine inaltimea si kilogramele. ( scuze pentru categorie, este cea mai populata si de aceea am pus intrebarea aici)

Răspuns Câştigător
| zinki_9936 a răspuns:

La 11 ani este o greutate mica ar trebui sa te mai ingrasi putin dar inaltimea e perfecta:Xwinking

2 răspunsuri:
| cosmin444 a răspuns:

Sunt antrenor de fitness si la inaltimea ta greutatea ideala este de 35 kg deci incearca sa te mai ingrasi putin

| zinki_9936 a răspuns:

Multumesckiss:X