| Roxetteeeeeeeeee a întrebat:

:*. As vrea sa ma "vopsesc" cu sampon dinacela care coloreaza parul. Eu sunt satena si as vrea o nuanta gen caramel love struck. Credeti ca face rau parului? Sau ca va ramane la radacini altfel decat cum este pe lungime? straight face. Am inteles ca se duce dupa cateva spalari... Vreo parere ceva? Dau funda. Pupii

2 răspunsuri:
| keri a răspuns:

Daca tii la parul tau lasa-l asa cum este! saponul nu este facut din substanze naturale ca sa il protejese si parul are mul de suferit. se poate arde sau isi pierde forma si til slabeste foarte mult! asta este parerea mea fiecare face ce vrea! culoare tine cam o luna si ceva! happy

| τττ a răspuns:

Draga mea, samponul acela nu e facut din substante naturale si ceea ce faci tu e sa adaugi chimicale in par. Daca vrei sa te vopsesti, fa-o.Dar cu vopsea.