| LucianaGirl99 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un caine (caniche toy, femela, alba si sub 2 luni)...De unde as putea sa-l cumpar si sa-l duca in Arad, sa aiba cip si sa fie OK? As vrea sa-o am cam pe Martie...Deci, Help!

1 răspuns:
| Seby_8667 a răspuns:

Poti incerca la Canisa Premium
Aici ai inf. despre ei : Suntem Canisa Premium, companie specializata in comercializarea cainilor de rasa de cea mai buna calitate. Colectivul Canisa Premium este constituit din medici veterinari, personal care se ocupa cu preluarea comenzilor si consilierea clientilor, personal care raspunde cu promptitudine la e-mailuri, soferi, ingrijitori. Calitatea comuna a acestor oameni este dragostea sincera fata de animalutele care devin adevarati membri de familie pentru clientii nostri.

La baza suntem si clinica veterinara, ceea ce inseamna catei verificati riguros din punct de vedere medical-veterinar, astfel riscul imbolnavirii ulterioare este minim. Ne mandrim cu manopere medical veterinare efectuate cu vaccinuri de cea mai buna calitate cum ar fi cele de Intervet Olanda cat si deparazitari efectuate cu Drontal Puppy producator Bayer Germania, Caniverm, Dehinel, Cestal etc.

Cateii vin catre client doar dupa ce trec de o perioada de carantina profilactica timp in care fiecare catel este verificat din punct de vedere comportamental, este socializat, vaccinat si deparazitat. Sediul nostru central este in Iasi insa datorita unui parc auto propriu de care Canisa Premium dispune, reusim sa ajungem cu succes in majoritatea oraselor din Romania.

Transportul cateilor proveniti de la noi se efectueaza cu masini adecvate in care sunt respectati parametri de igiena si comfort. Masinile sunt echipate cu numeroase custi profesionale de transport marca Atlas in care se regasesc conditii optime de microclimat. Fiecare masina dispune de asemenea de adapatori speciale si de un asternut special care are rolul de a amortiza eventualele trepidatii date de masina; in acest mod catelul vine catre clientul nostru curat datorita asternutului si cu un stres minim. Un aspect la fel de important este si cel al personalului de pe masina care este special instruit in vederea asigurarii unor conditii optime cateilor nostri.

Marele nostru atuu in fata concurentei: experienta medical-veterinara prin faptul ca suntem si medici veterinari practicieni; din punctul nostru nu se poate face o asemenea activitate care implica o imensa responsabilitate fara o experienta medicala sustenabila; Sa nu uitam faptul ca multi dintre cateiii livrati intra in contact direct cu multi copii de varste foarte fragede, astfel incat dezideratul medical este unul decisiv.

Pe viitor ne propunem sa pastram aceeasi calitate deosebita a cateilor livrati catre clienti din punct de vedere al puritatii rasei cat si al sanatatii.
Poti sa ii contactezi la email : canisapremium@gmail.com sau canisapremiumromania@gmail.com
pentru a cere poze cu catelusii sau sa stii pretul.
Asta e situl lor http://www.canisapremium.ro
a si transportul e gratuit.